Asiga MAX X / MAX X UV

Kód: 395
ZDARMAZDARMA
MAX35 18P3356
295 000 Kč 243 801,65 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
11.12.2023

MAX X je variantou tiskárny MAX, s vyšší rozlišením a s tím spojenou menší tiskovou plochou. K dispozici ve 3 variantách s rozlišením 27um,35um a 43um.

ASIGA MAX X UV kombinuje ekonomiku, flexibilitu a uživatelskou přívětivost v kompaktní stolní tiskárně. Srdcem této tiskárny je vysoce výkonný UV projektor s vlnovou délkou 385 nm nebo 405 nm.

Sofistikovaná technologie SPS ™ - Smart Positioning System - zajišťuje bezproblémový tisk všech typů tvarů. Výhodou je zvýšená spolehlivost procesu, protože přizpůsobuje rychlost zvedání tiskové platformy a zabraňuje tak odtržení a deformaci drobných tvarů. Integrovaný světelný senzor zaručuje bezúdržbový a stálý výkon projektoru. To zajišťuje vždy reprodukovatelné výsledky a předchází chybným tiskům. Inovativní systém TraySystem umožňuje výměnu materiálu během několika sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný světelný senzor ( radiometr )

Je přirozeným procesem, že výkon LED se při používání zařízení snižuje. Integrovaný světelný senzor zajišťuje trvalou automatickou kalibraci a tím jsou na rozdíl od jiných 3D tiskáren zajištěn vždy přesný a opakovatelný výsledek.

Vyhřívání tiskárny

Řízení teploty je velmi důležitým faktorem úspěchu pro stabilitu a přesnost procesu. Bez ohledu na vnější podmínky má pryskyřice vždy potřebnou minimální teplotu. 

Vysoce výkonná UV LED

HD projektor s vlnovou délkou 385 nm / 405nm je základním předpokladem pro tisk všech biokompatibilních materiálů. Čisté, transparentní prémiové pryskyřice vám poskytnou brilantní vzhled bez nežádoucího zabarvení. UV 385nm je obzvláště vhodné pro tisk biokompatibilních materiálů, díky lepší penetraci resinu, rychlejší a přesnější vytvrzení resinu.

Otevřený systém pro více než 450 materiálů

Profesionálně připravené a kalibrované profily pro více než 100 druhů dentálních materiálů a stovky dalších technických resinů. ASIGA si dává záležet na co nejširší podpoře materiálů a pravidelně přidává nové materiály. Díky tomu je jedničkou v rozsahu podporovaných materiálů a nové materiály jsou dostupné mezi prvními téměř vždy na tiskárnách ASIGA. 

Jednoduchá výměna materiálů

Zjednodušený systém výměny vaničky umožňuje změnu materiálu během 30 sekund

Jednobodová kalibrace

Kalibrace tiskárny nikdy nebyla jednodušší. Kompletní kalibraci je možné provést během 60 sekund.

Vysoce přesný tisk

ASIGA patří mezi leadery v přesnosti tisku. Používá se nejen pro stomatologické účely, ale i řadu vědeckých oborů, kde je přesnost naprosto zásadní. ASIGA MAX dosahuje přesnosti tisku přes 93% povrchů do 50um. Tím se řadí mezi špičku v 3D tisku.

Jednoduché ovládání

Velký dotykový display, WIFI a LAN připojení, přímá komunikace z "sliceru", to vše přispívá k uživatelsky přívětivému ovládání.

 

 

Varianty tiskárny ASIGA MAX X

MAX X27

Tisková plocha: 51.8 x 29 x 76 mm
Rozlišení: 27 μm
LED: 385 nebo 405nm

MAX X35

Tisková plocha: 67.2 x 38 x 76 mm
Rozlišení: 35 μm
LED: 385 nebo 405nm 

MAX X43

Tisková plocha: 82.5 x 46.4 x 76 mm
Rozlišení: 43 μm
LED: 385 nebo 405nm

 

Balení obsahuje:
Vybranou tiskárnu MAX X 
Asiga Calibration Tool Kit
Asiga Flash polymerátor
Asiga Composer Software
Asiga 1L resinu