Asiga PRO 4K

Kód: 396
ZDARMAZDARMA
PRO 4K UV
649 000 Kč 536 363,64 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
7.3.2024

PRO 4K je největší stroj z rodiny tiskáren ASIGA. Obsahuje nejnovější 4K DLP projektor s Pixel Shift technologií. Opět je k dispozici ve variantě s 385nm a 405nm vlnovou délkou a vyrábí se ve 2 variantách s rozlišením 4K 46 µm nebo 4K 56 µm. 

Sofistikovaná technologie SPS ™ - Smart Positioning System - zajišťuje bezproblémový tisk všech typů tvarů. Výhodou je zvýšená spolehlivost procesu, protože přizpůsobuje rychlost zvedání tiskové platformy a zabraňuje tak odtržení a deformaci drobných tvarů. Integrovaný světelný senzor zaručuje bezúdržbový a stálý výkon projektoru. To zajišťuje vždy reprodukovatelné výsledky a předchází chybným tiskům. Inovativní systém TraySystem umožňuje výměnu materiálu během několika sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný světelný senzor ( radiometr )

Je přirozeným procesem, že výkon LED se při používání zařízení snižuje. Integrovaný světelný senzor zajišťuje trvalou automatickou kalibraci a tím jsou na rozdíl od jiných 3D tiskáren zajištěn vždy přesný a opakovatelný výsledek.

Vyhřívání tiskárny

Řízení teploty je velmi důležitým faktorem úspěchu pro stabilitu a přesnost procesu. Bez ohledu na vnější podmínky má pryskyřice vždy potřebnou minimální teplotu. 

Vysoce výkonná UV LED

HD projektor s vlnovou délkou 385 nm / 405nm je základním předpokladem pro tisk všech biokompatibilních materiálů. Čisté, transparentní prémiové pryskyřice vám poskytnou brilantní vzhled bez nežádoucího zabarvení. UV 385nm je obzvláště vhodné pro tisk biokompatibilních materiálů, díky lepší penetraci resinu, rychlejší a přesnější vytvrzení resinu.

Otevřený systém pro více než 450 materiálů

Profesionálně připravené a kalibrované profily pro více než 100 druhů dentálních materiálů a stovky dalších technických resinů. ASIGA si dává záležet na co nejširší podpoře materiálů a pravidelně přidává nové materiály. Díky tomu je jedničkou v rozsahu podporovaných materiálů a nové materiály jsou dostupné mezi prvními téměř vždy na tiskárnách ASIGA. 

Jednoduchá výměna materiálů

Zjednodušený systém výměny vaničky umožňuje změnu materiálu během 30 sekund

Jednobodová kalibrace

Kalibrace tiskárny nikdy nebyla jednodušší. Kompletní kalibraci je možné provést během 60 sekund.

Vysoce přesný tisk

ASIGA patří mezi leadery v přesnosti tisku. Používá se nejen pro stomatologické účely, ale i řadu vědeckých oborů, kde je přesnost naprosto zásadní. ASIGA MAX dosahuje přesnosti tisku přes 93% povrchů do 50um. Tím se řadí mezi špičku v 3D tisku.

Jednoduché ovládání

Velký dotykový display, WIFI a LAN připojení, přímá komunikace z "sliceru", to vše přispívá k uživatelsky přívětivému ovládání.

 

Balení obsahuje:
Vybranou tiskárnu PRO 4K
Asiga Calibration Tool Kit
Asiga Flash polymerátor
Asiga Composer Software
Asiga 1L resinu