DOF FREEDOM UHD

Kód: 98
ZDARMAZDARMA
UHD
522 720 Kč 432 000 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.6.2023

FREEDOM UHD je špičkový high-end skener s 5MPx kamerami bez pohyblivého ramene. Skenování

  je jednodušší, žádné fixování modelu, jen položíte a skenujete. 

Úchvatný design propojený s dokonalou technologií předurčují FREEDOM UHD pro ty nejnáročnější úkoly počínaje standardní protetikou a konče implantologickým řešením CoCr / Ti třmenů s pasivním dosedem na implantátech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální skener


Skener DOF Freedom UHD je špičkovým skenerem pro všechny případy, od běžných po komplexní. Freedom UHD je vybaven duálními 5,0 megapixelovými kamerami SONY, které generují ostré obrázky ve vysokém rozlišení a patentovanou rotační skenovací deskou Stable Scan Stage. Freedom UHD shromažďuje přesná a podrobná data během několika minut. 

Stabilní skenování

Patentovaná technologie zcela eliminuje potřebu fixaci skenovaných objektů. Snižuje nepřesnost skenování a šetří čas technika. Software Smart Alignment zajišťuje přesnost každého skenování a kompenzuje neočekávané pohyby a lidské chyby.

Skenování otisků

Skener umí skenovat otisky bez potřeby přípravy sádrových modelů. 

Skenování All-in-One

Skenování DOF all-in-one dramaticky omezuje tradiční způsob skenování jednotlivých částí a urychluje proces digitálního skenování o 50%. Pomocí skenovací desky all-in-one je skener DOF Freedom HD vybaven pro skenování až 2 kvadrantů a 3 pahýlů v jednom jednoduchém kroku. Deska DOF multidie má kapacitu až 7 pahýlů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D skenery
Záruka: 2 roky