Asiga MAX 2 ( bez školení a instalace )

Kód: 532
ZDARMAZDARMA
Asiga MAX
269 000 Kč 222 314,05 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
3.6.2024

ASIGA MAX UV kombinuje ekonomiku, flexibilitu a uživatelskou přívětivost v kompaktní stolní tiskárně. Srdcem této tiskárny je vysoce výkonný UV projektor s vlnovou délkou 385 nm nebo 405 nm.

Sofistikovaná technologie SPS ™ - Smart Positioning System - zajišťuje bezproblémový tisk všech typů tvarů. Výhodou je zvýšená spolehlivost procesu, protože přizpůsobuje rychlost zvedání tiskové platformy a zabraňuje tak odtržení a deformaci drobných tvarů. Integrovaný světelný senzor zaručuje bezúdržbový a stálý výkon projektoru. To zajišťuje vždy reprodukovatelné výsledky a předchází chybným tiskům. Inovativní systém TraySystem umožňuje výměnu materiálu během několika sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální cena jen za 3D tiskárnu, bez instalace, školení, vhodné pro stávající vlastníky tiskárny ASIGA.

---

Integrovaný světelný senzor ( radiometr )

Je přirozeným procesem, že výkon LED se při používání zařízení snižuje. Integrovaný světelný senzor zajišťuje trvalou automatickou kalibraci a tím jsou na rozdíl od jiných 3D tiskáren zajištěn vždy přesný a opakovatelný výsledek.

Vyhřívání tiskárny

Řízení teploty je velmi důležitým faktorem úspěchu pro stabilitu a přesnost procesu. Bez ohledu na vnější podmínky má pryskyřice vždy potřebnou minimální teplotu. 

Vysoce výkonná UV LED

HD projektor s vlnovou délkou 385 nm / 405nm je základním předpokladem pro tisk všech biokompatibilních materiálů. Čisté, transparentní prémiové pryskyřice vám poskytnou brilantní vzhled bez nežádoucího zabarvení. UV 385nm je obzvláště vhodné pro tisk biokompatibilních materiálů, díky lepší penetraci resinu, rychlejší a přesnější vytvrzení resinu.

Otevřený systém pro více než 450 materiálů

Profesionálně připravené a kalibrované profily pro více než 100 druhů dentálních materiálů a stovky dalších technických resinů. ASIGA si dává záležet na co nejširší podpoře materiálů a pravidelně přidává nové materiály. Díky tomu je jedničkou v rozsahu podporovaných materiálů a nové materiály jsou dostupné mezi prvními téměř vždy na tiskárnách ASIGA. 

Jednoduchá výměna materiálů

Zjednodušený systém výměny vaničky umožňuje změnu materiálu během 30 sekund

Jednobodová kalibrace

Kalibrace tiskárny nikdy nebyla jednodušší. Kompletní kalibraci je možné provést během 60 sekund.

Vysoce přesný tisk

ASIGA patří mezi leadery v přesnosti tisku. Používá se nejen pro stomatologické účely, ale i řadu vědeckých oborů, kde je přesnost naprosto zásadní. ASIGA MAX dosahuje přesnosti tisku přes 93% povrchů do 50um. Tím se řadí mezi špičku v 3D tisku.

Jednoduché ovládání

Velký dotykový display, WIFI a LAN připojení, přímá komunikace z "sliceru", to vše přispívá k uživatelsky přívětivému ovládání.

 

 

Technické parametry

Technologie: DLP 
Tiskový prostor: 119 × 67 × 75 mm
Rozlišení X/Y: 62 µm
Výška Vrstvy: od 1 µm
Software: Asiga Composer
Formáty: .stl, .slc
Operační systém pro slicer: Mac OS X / Windows 7 a novější
Připojení: wif,ethernet
Hmotnost: 16.5 kg
Rozměry: 26 × 38 × 37 cm

Balení obsahuje:
Vybranou tiskárnu MAX  
Asiga Calibration Tool Kit
Asiga Flash polymerátor
Asiga Composer Software
Asiga 1L resinu