Asiga MAX / MAX UV

Kód: 276
Tip
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Asiga MAX
338 000 Kč 279 338,84 Kč bez DPH
Na objednávku

ASIGA MAX UV kombinuje ekonomiku, flexibilitu a uživatelskou přívětivost v kompaktní stolní tiskárně. Srdcem této tiskárny je vysoce výkonný UV projektor s vlnovou délkou 385 nm nebo 405 nm.

Sofistikovaná technologie SPS ™ - Smart Positioning System - zajišťuje bezproblémový tisk všech typů tvarů. Výhodou je zvýšená spolehlivost procesu, protože přizpůsobuje rychlost zvedání tiskové platformy a zabraňuje tak odtržení a deformaci drobných tvarů. Integrovaný světelný senzor zaručuje bezúdržbový a stálý výkon projektoru. To zajišťuje vždy reprodukovatelné výsledky a předchází chybným tiskům. Inovativní systém TraySystem umožňuje výměnu materiálu během několika sekund.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Integrovaný světelný senzor
Je přirozeným procesem, že výkon LED se při používání zařízení snižuje. Integrovaný světelný senzor zajišťuje trvalou automatickou kalibraci, čímž jsou trvale zajištěny rámcové podmínky pro výrobu a minimalizovány náklady na údržbu.

Vyhřívání tiskárny
Řízení teploty je velmi důležitým faktorem úspěchu pro stabilitu a přesnost procesu. Bez ohledu na vnější podmínky má pryskyřice vždy potřebnou minimální teplotu. 

Vysoce výkonná UV LED
HD projektor s vlnovou délkou 385 nm / 405nm je základním předpokladem pro tisk všech biokompatibilních materiálů. Čisté, transparentní prémiové pryskyřice vám poskytnou brilantní vzhled bez nežádoucího zabarvení.

 

Technologie: DLP 
Tiskový prostor: 119 × 67 × 75 mm
Rozlišení X/Y: 62 µm
Výška Vrstvy: od 1 µm
Software: Asiga Composer
Formáty: .stl, .slc
Operační systém pro slicer: Mac OS X / Windows 7 a novější
Připojení: wif,ethernet
Hmotnost: 16.5 kg
Rozměry: 26 × 38 × 37 cm