Asiga ULTRA 50

Kód: ASIGA/ULTRA50
ZDARMAZDARMA
Ultra (1)
417 000 Kč 344 628,10 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
25.7.2024

ULTRA je vlajková loď 3D tiskáren ASIGA.  To nejlepší co si pro 3D tisk můžete dopřát. Nabitá funkcemi, které jinde nenaleznete, s podporou více než 500 různých materiálů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější počin od ASIGA na poli 3D tiskáren. To nejlepší z léty prověřené tiskárny ASIGA MAX a PRO4K, zkoncentrované do nové stolní 3D tiskárny s 4K projektorem.

 Aktuální dodací lhůta na tiskárny ASIGA ULTRA je y důvodu velkého zájmu, 3 měsíce od potvrzení objednávky!

--- Novinky dostupné v tiskárně ULTRA ---

Bezdotykové otevírání dveří

Standardní problém při tisku jsou věčně umazaná dvířka tiskárny. Před tiskárnou ULTRA stačí přiblížit se k senzoru a dveře se samy otevřou a zavřou.

4K desktopová verze DLP projektoru a nadstandardní tisková plocha

Nejnovější varianta 4K DLP projektoru, velikostí pixelu 50um a velkou tiskovou plochou 192 x 108 mm

Infračervené vyhřívání materiálu

Nové materiály, které přicházejí na trh, vyžadují pro tisk teploty vyšší, než maximálních 40 stupňů, které umí vytvořit vyhřívání uvnitř tiskového boxu.  ULTRA proto má vyhřívání vaničky infračervenými zářiči, umístěnými pod sklem pod tiskovou vaničkou. 

Magnetický držák tiskové platformy

Ultra už nemá šroub či jiný mechanismus pro zajištění tiskové platformy. Platformu jednoduše nasadíte a díky integrovanému magnetickému mechanismu drží bez šroubování. Snadné a rychlé.

 

-- Stávající funkce, převzaté z předchozích modelů MAX a PRO4K ---

Integrovaný světelný senzor ( radiometr )

Je přirozeným procesem, že výkon LED se při používání zařízení snižuje. Integrovaný světelný senzor zajišťuje trvalou automatickou kalibraci a tím jsou na rozdíl od jiných 3D tiskáren zajištěn vždy přesný a opakovatelný výsledek.

Vyhřívání tiskárny

Řízení teploty je velmi důležitým faktorem úspěchu pro stabilitu a přesnost procesu. Bez ohledu na vnější podmínky má pryskyřice vždy potřebnou minimální teplotu. 

Vysoce výkonná UV LED

HD projektor s vlnovou délkou 385 nm / 405nm je základním předpokladem pro tisk všech biokompatibilních materiálů. Čisté, transparentní prémiové pryskyřice vám poskytnou brilantní vzhled bez nežádoucího zabarvení. UV 385nm je obzvláště vhodné pro tisk biokompatibilních materiálů, díky lepší penetraci resinu, rychlejší a přesnější vytvrzení resinu.

Otevřený systém pro více než 450 materiálů

Profesionálně připravené a kalibrované profily pro více než 100 druhů dentálních materiálů a stovky dalších technických resinů. ASIGA si dává záležet na co nejširší podpoře materiálů a pravidelně přidává nové materiály. Díky tomu je jedničkou v rozsahu podporovaných materiálů a nové materiály jsou dostupné mezi prvními téměř vždy na tiskárnách ASIGA. 

Jednoduchá výměna materiálů

Zjednodušený systém výměny vaničky umožňuje změnu materiálu během 30 sekund

Jednobodová kalibrace

Kalibrace tiskárny nikdy nebyla jednodušší. Kompletní kalibraci je možné provést během 60 sekund.

Vysoce přesný tisk

ASIGA patří mezi leadery v přesnosti tisku. Používá se nejen pro stomatologické účely, ale i řadu vědeckých oborů, kde je přesnost naprosto zásadní. ASIGA MAX dosahuje přesnosti tisku přes 93% povrchů do 50um. Tím se řadí mezi špičku v 3D tisku.

Jednoduché ovládání

Velký dotykový display, WIFI a LAN připojení, přímá komunikace z "sliceru", to vše přispívá k uživatelsky přívětivému ovládání.

 

 

Technické parametry

Technologie: DLP 
Tiskový prostor: 119 × 67 × 75 mm
Rozlišení X/Y: 62 µm
Výška Vrstvy: od 1 µm
Software: Asiga Composer
Formáty: .stl, .slc
Operační systém pro slicer: Mac OS X / Windows 7 a novější
Připojení: wif,ethernet
Hmotnost: 16.5 kg
Rozměry: 26 × 38 × 37 cm

Balení obsahuje:
Vybranou tiskárnu MAX  
Asiga Calibration Tool Kit
Asiga Flash polymerátor
Asiga Composer Software
Asiga 1L resinu