DOF Craft 5x

Kód: 480
1 300 000 Kč 1 074 380,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

All-in-one suchá a mokrá fréza. Velmi kompaktní stroj vhodný pro laboratoře na klinice. Stroj obsahuje kompresor, odsávání, vodní chlazení, Stačí jen instalovat na vhodné místo a zapojit do elektrické zásuvky a stroj je připraven k provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vše, co jste si představovali, frézka All-in-One! Je to víc než jen běžná frézka pro mokré a suché frézování.

  • Vestavěný počítač, kompresor, odsávač prachu a vodní čerpadlo
  • CRAFT lze nainstalovat kdekoli bez omezení prostoru.
  • Snadné nastavení a údržba
  • Balení obsahuje kompaktní CAM Hyperdent se sklokeramickým modulem a modulem na Titan
  • 3letá záruka výrobce
  • O a C svorka pro puky 98MM adaptér
  • Předfrézovaný abutmentový přípravek pro abutmenty ARUM/CM-FIT
  • Sklokeramický přípravek pro bloky CADCAM ve stylu CEREC
  • Startovací sada s 1 kusem každého nástroje
  • Instalace na místě a1 denní kompletní školení pracovního postupu v ceně, neomezené školení CAM a pracovního postupu na dálku

Frézování v jednom kroku

Všichni si mysleli, že jednostupňové frézování je nemožné, ale nyní si to vyzkoušejte s CRAFT 5X. CRAFT 5X překračuje mechanická omezení běžných frézek a reprodukuje váš návrh tak, jak je. Jednostupňové frézování je dokončeno tím, že pomocí 5osé metody reverzního frézování vyrábíte opěry a nadstavby současně.

Zatímco konvenční výroba abutmentů na zakázku prochází složitými fázemi návrhu, frézování a skenování abutmentu, jednostupňové frézování zkracuje výrobní fáze tím, že frézuje abutment a suprastrukturu současně. Frézováním abutmentu během sintrování zirkonového můstku ušetříte čas více než jeden den. Zvyšuje také přesnost tím, že předchází chybám, které mohou vzniknout při snímání.

 

Vysoce kvalitní vřeteno
Odolné vřeteno Jäger, které má až 100 000 otáček za minutu a maximální výkon 0,7 kW, dokáže stabilně frézovat tvrdé materiály.

 

 

5osé simultánní frézování
Frézuje v osách X, Y, Z a otáčí bloky a kotouče o 360 stupňů ve směru i proti směru hodinových ručiček. Frézování v 5 osách vždy umožňuje vynikající uložení bez omezení tvarů protéz.

 

 

Integrovaný počítač
Je vybaven dotykovou obrazovkou a vestavěným počítačem. Software pro ovládání stroje má intuitivní uživatelské rozhraní, které může snadno používat každý.

 

 

 

Robustní frézování kompatibilní s nízkými vibracemi
Bez ohledu na kompaktní rozměry poskytuje vnitřní struktura ocelových komponent optimální rychlost frézování s nízkými vibracemi pro přesné frézování.

 

Frézování kompatibilní za mokra i za sucha
V závislosti na materiálu si můžete vybrat mezi suchým a mokrým typem frézování. Vodotěsná ochrana těsnění navíc zvyšuje životnost stroje. Součástí startovací sady jsou C-svorka a O-svorka.