DOF FREEDOM HD

Kód: 52
ZDARMAZDARMA
freedom hd
339 000 Kč 280 165,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.6.2023

FREEDOM HD je prémiový skener s 2MPx kamerami bez pohyblivého ramene. Skenování je jednodušší, žádné fixování modelu, jen položíte a skenujete. 

Úchvatný design propojený s dokonalou technologií předurčují FREEDOM HD pro ty nejnáročnější úkoly.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální skener


Skener DOF Freedom HD je ideálním skenerem pro všechny případy, od běžných po komplexní. Freedom HD je vybaven duálními 2,0 megapixelovými kamerami, které generují ostré obrázky ve vysokém rozlišení a patentovanou rotační skenovací deskou Stable Scan Stage. Freedom HD shromažďuje přesná a podrobná data během několika minut. 

Stabilní skenování

Patentovaná technologie zcela eliminuje potřebu fixaci skenovaných objektů. Snižuje nepřesnost skenování a šetří čas technika. Software Smart Alignment zajišťuje přesnost každého skenování a kompenzuje neočekávané pohyby a lidské chyby.

Skenování otisků

Skener umí skenovat otisky bez potřeby přípravy sádrových modelů. 

Skenování All-in-One

Skenování DOF all-in-one dramaticky omezuje tradiční způsob skenování jednotlivých částí a urychluje proces digitálního skenování o 50%. Pomocí skenovací desky all-in-one je skener DOF Freedom HD vybaven pro skenování až 2 kvadrantů a 3 pahýlů v jednom jednoduchém kroku. Deska DOF multidie má kapacitu až 7 pahýlů. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Laboratorní skenery
Záruka: 2 roky