exoplan

Kód: 121
Novinka
Značka: exocad
ZDARMAZDARMA
08 The planning is done
30 830,80 Kč 25 480 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.5.2022
  • plánování implantátů a chirurgických šablon
  • sloučení DICOM s virtuálním waxupem
  • sloučení DICOM se skenovaným objektem
  • sloučení DICOM s DICOM objektem
  • marketingový nástroj Smile Creator
  • český překlad systému
  • instalace a školení systému v ceně licence

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální nástroj pro plánování implantátů a návrh chirurgických šablon. Poskytuje maximální flexibilitu zubním lékařům, chirurgům, zubním laboratořím a specialistům v oboru implantologie. Exoplan vychází z oblíbené platformy softwaru exocad používaného v zubních laboratořích, a to zaručuje propracovanost digitálních pracovních postupů.

Variabilita pracovních postupů je velmi široká. Podkladem jsou 3D OPG snímky - DICOM data. Ty lze vzájemně sloučit se *.stl skeny sádrových modelů i intraorálními skeny. Je možnost i duálního DICOM sloučení.  Při plánování lze využít virtulních návrhů exportovaných z laboratorní verze exocadu vyrobených i na základě fotografií funkcí Smile Design.

Kompexnost propojení celého systému je praktická a zaručuje plynulé digitální plánování.  Toto svobodné prostředí nabízí i jednoduché, ale praktické sdílení řešených situací a to funkcí DentalShare. Jedná se o vysoce chráněné kloudové uložiště vyhovující všem GDPR pravidlům. Umožňuje sdílet např. rozpracovanou situaci mezi lékaři, chirurgy a laboratoří. Výsledkem plánování nemusí být jen šablony, ale i provizorní náhrady.

Exoplan se skládá z výchozího modulu včetně TrueSmile funkce a přídavného modulu Guide creator - pro návrh chirurgických šablon

Vzhledem ke svému specifickému využití a kontrole je Exoplan je nabízen jen formou Flexibilní licence. Tedy s ročním obnovovací platbou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení