exoplan

Kód: 121
Novinka
Značka: exocad
ZDARMAZDARMA
08 The planning is done
30 830,80 Kč 25 480 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
  • plánování implantátů a chirurgických šablon
  • sloučení DICOM s virtuálním waxupem
  • sloučení DICOM se skenovaným objektem
  • sloučení DICOM s DICOM objektem
  • marketingový nástroj Smile Creator
  • český překlad systému
  • instalace a školení systému v ceně licence

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální nástroj pro plánování implantátů a návrh chirurgických šablon. Poskytuje maximální flexibilitu zubním lékařům, chirurgům, zubním laboratořím a specialistům v oboru implantologie. Exoplan vychází z oblíbené platformy softwaru exocad používaného v zubních laboratořích, a to zaručuje propracovanost digitálních pracovních postupů.

Variabilita pracovních postupů je velmi široká. Podkladem jsou 3D OPG snímky - DICOM data. Ty lze vzájemně sloučit se *.stl skeny sádrových modelů i intraorálními skeny. Je možnost i duálního DICOM sloučení.  Při plánování lze využít virtulních návrhů exportovaných z laboratorní verze exocadu vyrobených i na základě fotografií funkcí Smile Design.

Kompexnost propojení celého systému je praktická a zaručuje plynulé digitální plánování.  Toto svobodné prostředí nabízí i jednoduché, ale praktické sdílení řešených situací a to funkcí DentalShare. Jedná se o vysoce chráněné kloudové uložiště vyhovující všem GDPR pravidlům. Umožňuje sdílet např. rozpracovanou situaci mezi lékaři, chirurgy a laboratoří. Výsledkem plánování nemusí být jen šablony, ale i provizorní náhrady.

Exoplan se skládá z výchozího modulu včetně TrueSmile funkce a přídavného modulu Guide creator - pro návrh chirurgických šablon

Vzhledem ke svému specifickému využití a kontrole je Exoplan je nabízen jen formou Flexibilní licence. Tedy s ročním obnovovací platbou.