Garance nejlepší ceny

Nabízíme férové produkty a služby, za férovou cenu. A chceme Vám dát i jistotu, že naše nabídka bude vždy mezi těmi nejlepšími.

Nalezli jste stejný produkt za nižší cenu v nabídce jiného prodejce? 

Nabídku Vám bez řečí dorovnáme a přidáme dárek, jako poděkování za Vaši věrnost.

 

Proč nabízíme "Garanci nejlepší ceny" a nemáme nejlepší ceny rovnou?

Naše ceny se odvíjejí od doporučených prodejních cen, aktuálního kurzu EUR nebo USD a nákladů na dopravu. Kurz i náklady na dopravu se mění a aktualizaci provádíme průběžně. Ceny také upravujeme na základě aktuální nabídky a promoakcí od výrobce. Pokud tedy nakoupíte za nižší cenu, protože kurz je právě nevýhodný a my jsme ještě ceny neaktualizovali, je to náš problém a váš zisk. Pokud je to naopak, pak pro tento případ máme právě garanci nejlepší ceny. 

Vaše spokojenost je u nás vždy na prvním místě.

 

Návod jak si požádat o garanci nejlepší ceny ?

  1. Pošlete nám na náš kontaktní email odkaz na nabídku, soubor pokud se jedná o elektronickou nabídku a nebo nebo fotku či sken dokumentu, pokud se jedná o papírovou nabídku.
  2. Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat s upravenou cenovou nabídkou a nabídkou některého z dárků, ze které si můžete vybrat.
  3. Pokud budete s nabídkou souhlasit, vše již proběhne běžným způsobem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení